با نام و یاد خداوند یکتا

 

آزمایشگاه دامپزشکی لابرا، عضوی است از جامعه آزمایشگاه های تشخیص دامپزشکی کشور که توسط سازمان دامپزشکی کشور مجوزهای لازم را دریافت کرده است.

هدف اصلی از تاسیس آزمایشگاه دامپزشکی لابرا توسط مووسسین،  افزایش کیفیت خدمات تشخیص آزمایشگاهی دامپزشکی بوده تا از این مسیر کمک شایانی به تشخیص و درمان به موقع و موثر بیماران و عموم جامعه گردد.

از آنجا که مجوز این مرکز شامل انجام آزمایشات مختلف مواد غذایی و دارویی در صنعت دامپزشکی می شود و به دلیل اهمیت نقش این آزمون ها در حفظ سلامت جامعه، انجام این آزمون ها در کنار سایر آزمون های کلینیکال آزمایشگاه در دستور کار آزمایشگاه قرار دارد.

این مرکز در راستای دستیابی به این اهداف و  جهت استقرار سیستم  مدیریت کیفیت بر  مبنای استانداردهای

ISO/IEC 17025:2017  ، ISO 9001:2015 و الزامات سازمان دامپزشکی کشور با مدیریت صحیح فرایندها وآگاهی از تعامل آنها و به کارگیری صحیح منابع، خط مشی کیفیت خود را بدین شرح اعلام می نماید : 

  1. ارتقاء كيفيت خدمات آزمايشگاهي دامپزشکی به گونه اي كه همواره معيار و شاخصي براي ارزيابي كيفيت باشيم.
  2. افزایش سطح رضایتمندی مشتریان داخلی و خارجی آزمایشگاه از طریق اجرای صحیح الزامات همراه با نهایت احترام و رعایت اخلاق حرفه ای، مدیریت بازخورد آنها و توجه و برآورده سازی نیاز های آنها تا جاییکه در چارچوب قوانین کشور و سازمان هایی که تحت نظارت آن ها هستیم باشد.
  3. تلاش در جهت نهادینه سازی فرایند آموزش جهت توانمند سازی همکاران شاغل در این مرکز
  4. تلاش در جهت نهادینه سازی فرایند بهبود مستمر در آزمایشگاه جهت حفظ و افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاه
  5. به دست آوردن سهم بازار حداکثری با توجه به پتانسیل های آزمایشگاه

در اين خصوص همواره استفاده از روش ها و تجهیزات مناسب و در حد ضرورت به روز كه خطاي انساني در آن به حداقل ممكن رسيده باشد، بكارگيري كاركنان مجرب، آموزش ديده و در كنار مديريت علمي و سيستماتيك طبق استانداردهاي بين المللي بخش جدا ناپذیر سياست گذاري هاي كلان اين مجموعه مي باشد.

مدیریت این مرکز سازگاری عملکرد تمامی فرآیندهای تشکیل دهنده آزمایشگاه را با الزامات این استاندارد و نیز الزامات سازمان دامپزشکی کشور تضمین نموده و خود را متعهد و ملزم به اجرای کامل آن می داند.

این خط مشی همواره بر اساس الزامات استانداردهای جاری مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

 

 فاطمه جدیری شکری

  مدیر آزمایشگاه دامپزشکی لابرا